Gabinet Terapii PUZZEL

O nas

mgr Iwona Strzałkowska-Nowak– ukończyłam studia magisterskie na kierunku Psychopedagogika opiekuńczo-terapeutyczna, oraz uzupełniająco Oligofrenopedagogikę i Edukację i rewalidację osób ze spektrum autyzmu. Posiadam uprawnienia do posługiwania się testami psychologicznymi wydane przez Pracownię Testów Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (Certyfikat nr 30/2018), w tym specjalistyczne szkolenia w zakresie diagnostyki zaburzeń ze spektrum autyzmu z wykorzystaniem Zestawu Kwestionariuszy ASRS oraz Diagnoza ADHD   i zaburzeń współwystępujących z zastosowaniem Zestawu Kwestionariuszy CONNERS 3. Jestem również certyfikowanym Trenerem Umiejętności Społecznych TUS SSC (Certyfikat nr SZ/38/III/2019) Oraz Trenerem Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne II° (Certyfikat nr 200/2017). Ponadto ukończyłam kilkadziesiąt szkoleń w zakresie diagnozy i pomocy zaburzeń dzieci i młodzieży w zakresie trudności emocjonalnych, kompetencji społecznych, trudności szkolnych czy wspierania rozwoju psychomotorycznego. Posiadam doświadczenie w pracy zarówno w placówkach oświatowych, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej jak i w środowisku domowym osób objętych pomocą. Zajmuję się diagnozą i terapią. Na swoim koncie mam również przeprowadzenie  szkoleń i warsztatów dla kadr pedagogicznych szkół podstawowych oraz liczne wystąpienia    na    konferencjach    naukowych.   Dbam  o nieustanny rozwój osobisty i zawodowy- to moje małe uzależnienie

„Wiedza, pasja i kreatywność- te słowa doskonale opisują jej działania i postawę wobec innych.”

mgr Klaudia Świerszcz- z wykształcenia jestem pedagogiem. Ukończyłam również studia podyplomowe na    kierunku     Oligofrenopedagogika   oraz   Edukacja i rewalidacja osób ze spektrum autyzmu. Swoją ścieżkę zawodową zaczęłam od pracy w Niepublicznej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej, gdzie od podstaw poznałam specyfikę pracy w placówce oświatowej oraz dzień za dniem doświadczałam spotkań z niesamowitymi dzieciakami z różnego rodzaju deficytami. Byłam również nauczycielem wspomagającym w przedszkolu. Od niedawna pełnię również jedną z najważniejszych ról w życiu – jestem mamą 8 miesięcznego Floriana.

„Niesamowita osoba i świetny specjalista, którego już pierwszego dnia pokochały dzieci.”

mgr Anna Firmanty

W pracy logopedy najbardziej fascynują mnie możliwości ludzkiego mózgu i ciała, dlatego lubię ludzi, WSZYSTKICH !! Jestem absolwentką wydziału Medycznego     na     kierunku     Logopedia     Ogólna  i Kliniczna na Warszawskiem Uniwersytecie Medycznym oraz kierunku Logopedia z Audiologią na Uniwersytecie Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie. Na co dzień pracuję z dziećmi ALE zachęcam wszystkich dorosłych do podjęcia terapii mowy lub komunikacji, jeśli czujecie, że ich jakość nie pozwala Wam na zaspokojenie społecznych i życiowych potrzeb. Do zobaczenia w Gabinecie Terapii Puzzel Iwona Strzałkowska-Nowak

„Profesjonalizm, zapał do pracy i pozytywna energia- te cechy sprawiają, że już od pierwszej chwili poczujesz się, ze jesteś w dobrych rękach”

Mgr Justyna Grotek Z wykształcenia jestem pedagogiem, terapeutą autyzmu, trenerem TUS, certyfikowanym diagnostą i terapeutą integracji sensorycznej oraz terapii ręki. Swoją wiedzę zdobywałam i doskonaliłam na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach, Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie i Centrum Integracji Sensorycznej w Warszawie. Uczestniczyłam w wielu szkoleniach, warsztatach i kursach, aby holistycznie patrzeć na każde dziecko, z którym pracuję. W swojej pracy stosuje różne metody indywidualnie dobrane do potrzeb i możliwości dziecka. W gabinecie będę prowadzić zajęcia z terapii SI, które pomagają dzieciom z trudnościami edukacyjnymi, dysleksją rozwojową, problemami z koncentracją uwagi, zaburzeniami w rozwoju   komunikacji    w    zakresie    mowy    czynnej i biernej, wybiórczością w jedzeniu, nadruchliwością lub obniżoną potrzebą ruchu, autyzmem, niższym poziomem rozwoju intelektualnego, mózgowym porażeniem dziecięcym i z innymi trudnościami.